Daugavpils 13.vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 1.SEMESTRĪ (2020./2021. m. g.)
  Skolotājs Kabinets PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Latviešu valoda un literatūraNatālija Besprozvannaja 31.a 13:00-14:00 14:00-15:00
Gaļina Gallere14. 13:40-14:00 12:00-13:30
Margarita Hroloviča40. 08:00-08:40
Ilga Laudere43.b 13:05-14:00 14:25-15:15
Santa Lukaševiča21 08:00-08:40 08:00-08:40 | 15:15-17:00
Natālija Poļakova12 13:00-14:05 13:00-14:00
Inga Rudāne1. 12:45-14:00
Elita Saveļjeva18.a 12:50-13:50
Andžela Skutele7. 14:00-15:00
Sergejs Sokolovs2.b 14:35-15:15
Irēna Ungure2.a 16:00-18:10
Vineta Upeniece43.a 15:15-16:00 09:00-09:30
Krievu valoda un literatūraIrina Čertkova37 15:15-16:00 14:25-15:00 14:25-15:00
Andželika Habadajeva9.a 08:45-09:15
Valentīna Rumjanceva17 14:30-15:30 14:30-15:45
Valentīna Titoka33 13:45-15:05 08:00-09:25
Angļu valodaOlga Fjodorova22 08:00-08:40 | 13:15-14:30
Nataļja Ignatjeva32. 13:35-14:45
Diāna Koļesņikova14 12:50-13:40
Viktorija Korotkina38 14:35-15:13 12:05-12:43
Inna Lukjanska2c 13:45-14:44 14:45-15:43
Jeļena Maskaļova35 16:00-17:00 08:45-09:25 | 15:15-15:40
Žanna Papenoka36 14:00-16:00 08:45-09:25
Matemātika un informātikaAleksandrs Borisjonoks23 08:00-09:25 08:00-09:25 15:20-16:00 08:45-09:25
Tatjana Ciberte28 13:45-15:30
Vlada Jasinska24 14:35-16:05 14:35-16:05
Irina Ņevedomska32,a 14:50-16:00
Jeļena Pipere26 14:25-16:00
Irina Romaļska34 13:45-15:28
Diāna Sedjukeviča34 14:35-16:00
Dmitrijs Zubovičs27 14:20-16:30
MūzikaLarisa Bogatirjova4 13:35-14:35 13:35-14:35
Svetlana Gude31 14:30-15:30 14:30-16:04
Dmitrijs MorderersMF 12:55-13:55 12:55-13:55
Anžela Peceviča38 12:55-13:35 13:40-15:00
Jūlija Peceviča34 08:00-08:40 14:35-15:32
Zoja Semčuka3a 12:05-13:00
Jekaterina Sokolova6 12:50-13:30 08:00-08:40 | 12:00-12:30
SportsKristina GlagoļevaSZ 08:05-08:40 | 14:40-15:15 08:05-08:40 08:05-08:40
Dmitrijs Hadakovss.z 15:20-16:20 15:30-16:10
DabaszinātnesJūlija Kanto
Jānis Kārkliņš6 08:45-10:15 | 15:20-15:40
Jurijs Kostjukevičs20 13:40-16:40
Tatjana Timošenko17 13:35-15:02 12:45-13:45
Dace Vereba25 13:45-15:20
Sociālās zinībasNadežda Beskrovnova21 08:45-09:25 | 14:30-15:30
Aleksandrs Ignatjevs19.k 14:35-16:10 08:00-08:40
Alīna Ivanova9 08:00-09:00
Mājturība un vizuālā mākslaOksana Barkovska42 08:00-08:45 08:00-08:30 08:00-08:45 | 15:15-15:35
Olga Rakele
SākumskolaTatjana Hodunova2 12:55-14:00 12:55-14:00 12:55-13:45
Aļona Kokina15 12:05-14:00 12:55-14:00
Jekaterīna Lapa10 12:05-13:35 12:05-13:35 12:05-13:35 12:05-13:00
Ludmila Meļņikova13 12:10-13:50 12:45-13:30 12:45-13:30 12:45-13:15
Alīna Nikolajeva12 12:00-13:00 12:00-13:15
Inga Sivicka16 12:55-13:35 12:55-13:35 12:05-13:05
Oksana Solovjova3 12:05-12:55 12:05-12:55 12:45-13:35 12:05-12:55
Andžela Zandersone11 12:05-13:05 12:05-13:05 12:05-13:05 12:05-12:36