Daugavpils 13.vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 2.SEMESTRĪ (2018./2019. m. g.)
  Skolotājs Kabinets PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Latviešu valoda un literatūraNatālija Besprozvannaja 31.a 15:00-15:30 15:00-15:30
Gaļina Gallere13. 13:20-14:20
Rita Kokina2.c 12:20-13:35 07:30-07:55 07:30-07:55 07:30-07:55
Ilga Laudere43.b 15:10-15:40 14:15-15:00
Santa Lukaševiča22 14:15-15:15
Natālija Poļakova16 14:15-15:45
Inga Rudāne1 12:10-13:25 | 14:10-15:00
Elita Saveļjeva18.a 13:15-14:10 13:15-14:05
Sergejs Sokolovs2.b 15:45-17:10 15:45-17:10
Irēna Ungure2.a 15:10-17:10 15:10-17:40
Vineta Upeniece43.a 14:10-15:17
Krievu valoda un literatūraIrina Čertkova37 13:10-16:10
Andželika Habadajeva9a 08:45-09:25
Viktorija Kundziņa-Ruža34 14:15-15:15 14:15-15:00 13:10-14:10
Valentīna Rumjanceva33. 15:00-16:00 15:00-16:00
Nadežda Semjonova26 13:30-14:10 14:15-14:57
Valentīna Titoka33 13:10-15:02 14:10-15:00
Angļu valodaOlga Fjodorova22 14:50-15:55
Nataļja Ignatjeva32 14:15-14:55 11:30-12:30
Inna Lukjanska6 14:20-15:48 14:20-15:48
Jeļena Maskaļova35 14:55-15:55 14:55-15:25
Žanna Papenoka40 15:00-15:30 14:15-15:30
Matemātika un informātikaAleksandrs Borisjonoks23 08:00-08:40 08:00-08:40 15:00-15:40 15:00-15:40 13:30-14:10
Svetlana Drugoveiko26 14:20-16:00 15:00-16:00
Vlada Jasinska24 14:10-15:25 13:30-14:30
Irina Ņevedomska32.a 14:55-15:35
Tatjana Petrova28 14:15-15:40
Irēna Timinska10. 07:30-07:58 13:30-14:50
Dmitrijs Zubovičs27 13:30-14:10 15:00-16:25
MūzikaLarisa Bogatirjova4 14:55-15:55
Svetlana Gude31 14:15-15:29 12:20-13:00
Anžela Peceviča38. 13:30-14:10 | 15:00-15:51
Zoja Semčuka3a 13:30-13:50
Jekaterina Sokolova43 08:40-09:09 10:30-11:00
SportsKristina Glagoļevasp.z 14:15-14:55 13:30-14:10
Dmitrijs Hadakovssp.z 13:30-16:00
DabaszinātnesJūlija Kanto17 14:00-15:00 14:00-15:00
Jānis Kārkliņš17 07:15-07:55 07:15-07:55 | 15:00-15:45
Jurijs Kostjukevičs20 11:30-15:00
Tatjana Timošenko6 14:55-16:20
Dace Vereba17 14:50-16:25
Sociālās zinībasNadežda Beskrovnova21.k 08:00-08:40 | 14:15-15:40
Aleksandrs Ignatjevs19 13:30-15:45
Jaroslavs Laiševcovs22 13:10-13:30 | 13:10-13:29
Mājturība un vizuālā mākslaOksana Barkovska42 14:10-15:00 14:55-15:48
SākumskolaTatjana Hodunova2 11:30-13:10
Aļona Kokina15 13:15-14:20 13:15-14:20
Jekaterīna Lapa31.a 12:30-13:10 12:30-13:10
Ludmila Meļņikova13. 12:10-13:10 12:10-12:30
Svetlana Narisa14 13:30-14:10 13:30-14:30
Alīna Nikolajeva12 11:30-12:10 11:30-12:10
Inga Sivicka16 13:30-14:10 13:30-14:10 13:30-14:11
Oksana Solovjova6 13:30-14:10 12:30-13:10
Andžela Zandersone11 11:20-12:03 12:30-13:13