Daugavpils 13.vidusskola
KONSULTĀCIJU GRAFIKS 1.SEMESTRĪ (2019./2020. m. g.)
  Skolotājs Kabinets PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA
Latviešu valoda un literatūraNatālija Besprozvannaja 43.a 15:00-17:45
Gaļina Gallere14 13:15-14:15 13:15-14:05
Margarita Hroloviča32 13:30-14:10 12:20-13:00
Rita Kokina3 13:15-14:00 13:15-14:00
Ilga Laudere43.b 15:05-15:45
Santa Lukaševiča315 15:00-15:40
Natālija Poļakova14 13:20-13:50 13:20-13:50 13:20-13:50 13:20-14:00
Inga Rudāne311 13:10-14:10 12:30-14:00
Elita Saveļjeva13 13:10-15:00
Sergejs Sokolovs42 15:00-15:40
Irēna Ungure2.a 14:10-17:15
Vineta Upeniece43.a 14:10-15:35
Krievu valoda un literatūraIrina Čertkova37 14:10-16:27 14:55-16:00
Andželika Habadajeva9.a 15:00-15:20
Viktorija Kundziņa-Ruža34 14:15-15:50
Valentīna Rumjanceva212. 14:15-14:55
Nadežda Semjonova24 13:15-14:13 08:30-09:30
Valentīna Titoka33 13:15-13:55 14:10-15:25
Angļu valodaOlga Fjodorova26 14:15-15:36
Nataļja Ignatjeva32. 13:30-14:30
Diāna Koļesņikova312 13:30-14:10 07:40-08:00
Inna Lukjanska36 14:15-14:55 15:15-15:55
Jeļena Maskaļova35 15:00-17:25
Žanna Papenoka36 15:00-16:00 14:15-16:00
Matemātika un informātikaAleksandrs Borisjonoks23 15:00-15:40 15:00-15:40 15:00-15:40
Vlada Jasinska24. 15:00-16:30
Irina Ņevedomska32.a 14:55-15:35
Tatjana Petrova28 13:10-15:10
Jeļena Pipere34. 14:10-15:00
Diāna Sedjukeviča35 14:15-16:00 14:15-16:00
Dmitrijs Zubovičs27 14:30-15:40 14:30-15:10
MūzikaLarisa Bogatirjova4 13:10-14:15
Svetlana Gude33 13:30-14:30 12:30-13:16
Anžela Peceviča38 14:15-15:40
Zoja Semčuka3.a 13:10-13:40
Jekaterina Sokolova43 09:35-10:06 10:20-11:20
SportsKristina GlagoļevaRTU 13:30-14:10 12:30-13:10
Dmitrijs Hadakovssp.z 15:00-16:00 15:00-15:50
DabaszinātnesJūlija Kanto26 14:14-15:15 14:15-15:15
Jānis Kārkliņš207 14:20-16:00 15:40-16:20
Jurijs Kostjukevičs23 13:10-15:00
Tatjana Timošenko6 14:15-16:13
Dace Vereba25 15:00-16:30 15:05-16:00
Sociālās zinībasNadežda Beskrovnova21 14:10-15:30
Aleksandrs Ignatjevs32 14:10-16:15
Mājturība un vizuālā mākslaOksana Barkovska42 14:10-15:30
SākumskolaTatjana Hodunova313 12:30-13:10 12:30-13:10
Aļona Kokina15 11:30-12:30 12:30-13:30
Jekaterīna Lapa312 12:15-13:10 13:10-14:10
Ludmila Meļņikova13 13:15-14:15 13:15-14:15
Svetlana Narisa14 12:30-13:30 12:30-13:30
Alīna Nikolajeva12 11:30-13:10
Inga Sivicka16 13:30-14:15 13:30-14:10
Oksana Solovjova10 12:30-13:10 13:30-14:10
Andžela Zandersone11 13:20-14:20 12:20-13:28